Novinky

Primera EDDIE - Nová tiskára s jedlým inkoustem

Primera EDDIE - Nová tiskára s jedlým inkoustem
Tiskněte rychle a snadno plnobarevné fotografie, loga, vzory a text přímo na povrch mnoha potravin!
 
Na co mohu tisknout?
Eddie tiskne na různé druhy potravin, například na určité polevy nebo přímo na sušenky, špičky plněných košíčků, makronky a další.


Aplikace
Eddie může přinést nové zisky v komerčním prostředí od pekáren až po hotely, veletrhy, dárkové obchody, společnosti, akce a zábavní parky. Vylepšete potraviny pomocí osobního potisku, jako jsou:
Narozeninové oslavy, narození miminka, bar nebo bar nebo bat micva a další
Veletrhy, schůzky a akce – přidejte logo vaší společnosti pro maximální marketingový efekt
Svatební hostiny, výročí, rodinné oslavy
Zábavní parky a rodinná zábavní centra – použijte Eddie k tisku vlastních obrázků, které připomínají čas hosta strávený v zařízení
Funkce
Kompletní certifikace bezpečnosti potravin
Na rozdíl od upravených spotřebitelských tiskáren byl Eddie navržen pro používání v prostředí zpracování potravin, aby splňoval všechny hygienické normy.
Pouzdro z nerezové oceli, snadno čistitelné komponenty a certifikovaný inkoust se schválením FDA a EU činí z Eddieho nejbezpečnější tiskárnu s přímým tiskem na potraviny ve své třídě.

Automatický a hands-free provoz
Karuselový design umožňuje plynulý pracovní postup. Má 12 poloh, což umožňuje snadné umístění a funkci výběr během tisku.

Přímý tisk na potraviny
Na rozdíl od jiných tiskáren, které tisknou na matné listy, které musí být nalepeny na potraviny, Eddie tiskne přímo na potraviny, které mají mnohem profesionálnější vzhled a detaily. Dokonce i zakřivené a nerovné povrchy poskytují skvěle vypadající výsledky.

Uzavřená tisková hlava a inkoustová kazeta
Na rozdíl od jiných tiskáren má Eddie tiskovou hlavu a inkoust v jedné kazetě, což neumožňuje vytváření bakterií v inkoustových trubkách nebo v pevně nainstalovaných tiskových hlavách. Pokud je inkoust vyčerpán, vložení nové kazety trvá několik sekund a získáte doslova novou tiskárnu.

Vysoké rozlišení tisku
Eddie nabízí nejvyšší rozlišení inkoustového tisku až 4800 dpi. To umožňuje tisk v kvalitě fotografií bez kompromisů.


Certifikace potravinářského průmyslu
Eddie byl od začátku navržen tak, aby splňoval nebo překračoval všechny regulační požadavky pro konkrétní účel jako tiskárna na jedlé inkousty. Eddie byl certifikován NSF, jako první v oboru. Certifikace NSF zaručuje majitelům a zákazníkům, že produkt byl testován a schválen jednou z nejuznávanějších nezávislých organizací, které dnes existují. Značka NSF je oceňována spotřebiteli, výrobci, maloobchodníky a regulačními agenturami po celém světě.
Jedlá inkoustová kazeta splňuje všechny normy FDA a EU pro použití jako potravinářská přídavná látka. Samotná inkoustová kazeta splňuje standardy cGMP a celý proces výroby a plnění kazet je v souladu s FDA a je certifikován podle cGMP. Jedlý inkoust je také certifikován košer a halal a je vhodný pro vegany.